topagro2

x
Zasięg
Kategorie
   Sprzedam
   Kupię
   Usługi
   Zlecę
   Za darmo
   Praca

r e k l a m a

dojarz-dojarka

dodane: 2015-04-16 12:00:58    |    odsłon: 592 cena:
Praca
malopolskie, Kraków
telefon: 506784719

Opis
Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

dojenie (Fischgraetenmelkstand)
opieka nad krowami i cielętami
przygotowanie mleka do kontroli
prowadzenie dokumentacji (dziennik zmiany)

Wymagania:

doświadczenie w pracy z krowami (duże farmy)
gotowość do pracy w systemie zmianowym
wykształcenie kierunkowe
obsługa dojarni
komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec
niemiecką umową o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
opiekę polskiego konsultanta

Kontakt telefoniczny: 506784719

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Weryfikacja znajomości języka niemieckiego odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.
Zdjęcia

Lokalizacja, kontakt

województwo :  malopolskie
powiat :  krakowiski
miejscowość :  Kraków
telefon :  506784719